Zaman

2013 Chanel Premiere Flying Tourbillon

2012 yılında Cenevre Saat Fuarı’nda ‘Yılın En İyi Bayan Saati’ seçilen Chanel Premiere Flying Tourbillon, 2013 versiyonuyla tekrar lüks saat tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Paris merkezli lüks marka, şık saatinin Baselworld 2013’te tanıtacağı yeni versiyonlarıyla saat meraklısı bayanların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

İlhamını Chanel’in simgeleşmiş parfümü No. 5’in kapak tasarımından alan yeni Premiere Flying Tourbillon’un tasarımının altın İsviçreli saat tasarımcıları Renaud & Papi’nin imzası bulunuyor. Kadaranda yer alan ve küçük kesim elmaslarla oluşturulan kamelya figürleri de Chanel’in kurucusu Coco Chanel’in en sevdiği çiçekler olarak biliniyor.

Siyah seramik kadranın üzerinde merkezi olarak konumlandırılmamış akrep ve yelkovanın üzerinde de yine zarif kesim elmaslar yer alıyor. Saatin çerçevesinin üzerinde de baget kesim, yuvarlak elmaslar ve değerli taşlar bulunuyor. Saatin39 adet mavi ya da pembe safirlerle süslü 18 ayar beyaz altın kasalı bir seçeneği de mevcut.

Sınırlı sayıda üretim bir saat olan Premiere Flying Tourbillion’un her iki versiyonu da yalnızca 5’er adet üretilecek.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın