Yaşam

Atmosphere Kanifushi Maldivler

Hint Okyanusu’nun ortasında, kartpostallardan çıkmış gibi görünen muhteşem Kanifushi Adası’nda, bembeyaz bir kumsalın ve masmavi bir denizin kıyısında bulunan Atmosphere Kanifushi, Maldivler’in yeni tatil merkezi. Malé Uluslararası Havaalanı’na deniz uçağıyla 30 dakikalık bir mesafede bulunan Atmosphere Kanifushi, Maldivler’de Six Senses Laamu, Jumeirah Vittaveli ve Viceroy Maldives gibi  lüks tesislerin inşa eden Eon Resort’un bünyesinde bulunuyor.

Modern tasarımı ve Maldivler’in klasik mimari çizgisini bir arada sunan tesiste, ahşap ve mermer granit gibi doğal malzemeler kullanılarak inşa edilen ve dört farklı kategoriye ayrılan toplam 150 villa bulunuyor. Standart villalarda özel bahçeleri, açık hava banyoları bulunurken daha pahalı villalarda daha büyük bir veranda ve özel havuz yer alıyor. Her birinin arasında en az 4 metrelik bir mesafe bulunan villalar, Atmosphere Kanifushi’nin misafirlerine maksimum rahatlık sunuyor.

Tesiste, günlük hayatın stresinden kurtulmak isteyenler için bir Akiri Spa merkezi, maceracı bir ruha sahip olanlar için özel dalış aktiviteleri ve Asya mutfağının en lezzetli yemeklerini sunan harika bir restoran bulunuyor.

atmosphere-kanifushi-6 atmosphere-kanifushi-7 atmosphere-kanifushi-9 atmosphere-kanifushi-10 atmosphere-kanifushi-11 atmosphere-kanifushi-12 atmosphere-kanifushi-2 atmosphere-kanifushi-3 atmosphere-kanifushi-4

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir