News

Bang&Olufsen BeoVision 11 Akıllı TV’de Çığır Açıyor

Bang&Olufsen’in,  teknoloji meraklılarının sabırsızlıkla beklediği akıllı televizyonu BeoVision 11, sade tasarımı ve ses, görüntü, online teknolojisiyle çığır açıyor.

 

Dünyaca ünlü tasarımcı David Lewis’in tasarımı BeoVison 11, markanın Smart TV kategorisindeki ilk ürünü.40, 46 ve 55 inçlik üç ekran seçeneği bulunan televizyon, içerik ile dijital ev arasında kesintisiz bağlantı sağlıyor. Alüminyum, cam, kumaş ve plastik kullanılan BeoVision 11’in 200 Hz LED tabanlı LCD ekranında 2D ve 3D görüntü ele ediliyor. 6 hoparlörlü BeoVision 11, müzik, spor, drama ve filmi otomatik olarak algılayarak ses modları arasında geçiş yapabiliyor.

 

İnternete kablolu veya kablosuz şekilde bağlanabilen televizyon, BeoRemote uygulaması sayesinde iPad ve Android tabletlerden de kumanda edilebiliyor. Avrupa genelindeki yeni standart hibrit geniş bant TV (HbbTV) özelliğini destekleyen ilk televizyon olan ürün öte yandan DLNA TV olma özelliğine de sahip. Akıllı cihazlardaki içeriklerin kolayca televizyon üzerinden izlenmesini veya dinlenmesini sağlayan BeoVision 11’de yazılım güncellemeleri için bir ethernet bağlantısı, iki USB bağlantı noktası ve altı HDMI soketi yer alıyor.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply