Zaman

Bell & Ross Vintage BR126 Sport

Ünlü saat üreticisi Bell & Ross, geleneksel ve şık saat koleksiyonlarının ardından, yepyeni ve çarpıcı kreasyonları ile meraklılarını şaşırtmaya devam ediyor.

Markanın yeni ürünü  Bell & Ross Vintage BR126 Spor Chronograph, erkeksiliğin heybetli bir işareti olarak karşımıza çıkıyor.

Geleneksel B & R gravürleri ile süslü mükemmel bir paslanmaz çelik kasaya sahip saatin siyah beyaz kadranında üç gösterge bulunuyor. Saatte ayrıca güç rezervi göstergesi de bulunuyor.

BR126’nın,  deri veya çelikten yapılmış iki kayış seçeneği mevcut. Tarzınıza ve zevkinize göre seçim yapmak size kalmış. Eğer sportiflik veya abartılı modernizmin peşinde değilseniz, şıklığın zirvesindeki bu saat sizin için kesinlikle mükemmel bir seçim olacaktır.

Following their traditional and classy timepiece collection, Bell & Ross still go on amazing us with brand new, stunning creations.

They’re revealing the Bell & Ross Vintage BR126 Sport Chronograph – an imposing mark of masculinity.

Featuring a superb stainless steel case with the traditional B&R engravings, the watch sports a black and white face, with three-hand time display. In addition, the manufacturers have added a power reserve indicator.

The BR126 comes with two band options, made from leather or steel. It remains to your purposes and style to choose the one that fits you. If you’re not into the world of sportiness and extravagant modernism, this would definitely make for a perfect acquisition – elegance at its best.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın