Sinema

Çocuklara Yönelik En İyi Animasyon Filmler: Marco Macaco

Marco Macaco plaj görevlisi olarak çalışmaktadır; fakat zamanının çoğunu güzeller güzeli Lulu’nun gönlünü kazanmaya çalışarak geçirmektedir. Birgün Marco’nun rakibi Carlo maymun şeklinde devasa bir kumarhaneyi Marco’nun plajının yanında inşaa eder. Lulu etkileyici Carlo’dan çok hoşlanır. Kıskançlık krizine giren Marco bu gizemli kumarhaneyi incelemeye başlar ve Carlo’nun aslında adayı ele geçirip Lulu’yu kendisiyle evlenmeye zorlayacağını fark eder! Marco Carlo’yu tutuklamaya kalkınca asıl sorun ortaya çıkar. Hem de toprağın tam da altından. Çünkü bu kumarhane aslında kocaman bir robottur.

Filmin prodüksiyonu Hope Devlin Kristiansen tarafından gerçekleştirilmiş. Yardımcı yapımcılar Michael Fleischer ve Thomas Borch Nielsen. Filmin müzikleri ise Jonas Severin Kristensen tarafından yapılmış. Filmdeki seslendirme sanatçıları arasında Toke Lars Bjarke (Brat Monkey), Mille Lehfeldt (Lulu), Jess Ingerslev (The President) ve Rune Tolsgaard (Carlo) yer alıyor.

Film eleştirmenlerden genelde olumlu yorumlar toplamayı başardı. Animasyonunun üstünlüğü ve eğlenceli karakterleriyle büyük ilgi gördü.

best_children's_animations_3

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir