Okyanus

Excellence V by Abeking & Rasmussen

Abeking & Rasmussen’in süper lüks yatı Excellence V, 2011 ilkbaharında suya indirildi. Yatın zarif tasarımı, sahibinin isteği üzerine Londra merkezli tasarım ofisi Reymond Langton Design ile ortak bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkmış. 60 metre uzunluğundaki Excellence V, kendisinden çok daha büyük yatlarda bulunan konaklama imkanlarına sahip.

VIP suiti, 2 çift kişilik ve 2 çift yataklı oda da olmak üzere yatın hemen hemen bütün odaları ana güvertede bulunuyor. Alanın verimli kullanılabilmesi için bu odalar son derece zarif bir ustalıkla yerleştirilmiş. Ana suit, duble suit ile birlikte üst güvertede yer alıyor. Yatın odaları, toplamda 14 yolcuyu rahatlıkla misafir edebiliyor.

Yatın beş güvertesi şık bir merdivenle birbirlerine bağlanıyorken, güverteler arasında daha rahat bir geçiş sağlamak amacıyla merkez lobide bir de asansür bulunuyor. Yatın kıç bölümünde şık dekorasyonu ile salon ve yemek odası mevcut.

Yatta ayrıca, sinema salonu, masaj odası, beach club, yüzme ve güneşlenme platformu, büyük bir jakuzi ve açık hava yemek alanı bulunuyor.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın