Yol

Ferrari Golf Koleksiyonu

Ünlü İtalyan otomobil üreticisi – belki de tasarım ofisi demek daha doğru – Ferrari, Cobra Puma ile ortak çalışması Ferrari Golf Koleksiyonu’nu piyasaya sürdü.

Koleksiyon, Ferrari markalıo ayakkabı, giyim, golf ekipmanları ve aksesuarlardan oluşuyor.

Ferrari Golf Koleksiyonunun en önemli parçası, Puma tarafından dizayn edilen ve mühendisliği optimum aerodinamik verimlilik için Ferrari tarafından yapılan ilk ve tek Ferrari golf sopası Cobra Ferrari Driver.

Giyim koleksiyonunda, en kaliteli kumaş ve en son teknoloji kullanılarak üretilen ceket, pantolon, polo ve trikolar bulunuyor.

Ferrari On Course Jacket’in Ferrari otomobillerinin iç tasarımını anımsatan  siyah kumaş üzerine kontrast kırmızı dikişli çarpıcı bir tarzı var.

Koleksiyonda aksesuar olarak eldiven, şimsiye ve çantalar bulunuyor. Ferrari Golf Luxury Çantalar, Ferrari otomobillerinin iç döşemelerinde kullanılan Poltrana Frau deriden üretilmiş.

Ferrari Golf Koleksiyonu, temmuz ayından itibaren seçkin spor mağazalarında ve Ferrari yetkili satıcılarında satışa sunulacak.

Daha fazla bilgi için, Ferrari Golf Koleksiyonu‘nun resmi sitesini inceleyebilirsiniz.

Ferrari has teamed up with Cobra Puma to launch the Ferrari Golf Collection.

 It’s a collection of Ferrari-branded golf gear, including luxury equipment, apparel, footwear and accessories.

The highlight of the package is the COBRA Ferrari Driver, the only Ferrari club, designed by Puma and engineered by Ferrari for optimum aerodynamic efficiency.

The apparel collection includes jackets, trousers, Polos and knitwear. The Ferrari Golf Tech Polo is made using state-of-the-art fabrics and technology.

The Ferrari On Course Jacket has a striking style with contrast red stitching on black fabric. The design is based on the interior of a Ferrari car.

The accessories consist of high-end gloves, umbrellas and bags. The Ferrari Golf Luxury Duffel and Ferrari Golf Luxury Bag use Poltrana Frau leather, which can be found in Ferrari GT cars.

The collection can be found in select golf retailers, select Ferrari Stores and select high-end retailers starting in July, 2012.

For more information, check out the official Ferrari Golf Collection website.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın