Zaman

Girard-Perregaux’den Chrono Hawk Only

Girard-Perregaux bu sene piyasaya sürdüğü Constant Escapement adlı saati ile saat dünyasını oldukça karıştırmıştı. Firma şimdi de fanlarını ve koleksiyonerleri daha evvelki ürünlerinde olduğu gibi etkilemek ve tüm gözleri üzerine çevirmek için Chrono Hawk Only adlı saati görücüye çıkardı. Bu saat değişik stil faktörüyle cesur ve farklı bir söylem yaratmayı başarıyor.

Dünyanın en önemli saat üreticilerinden birinin her ürünündeki üstün zanaatkârlığın tekrar sergilendiği Chrono Hawk Only spor görünüme rağmen son derece zarif bir saat olmayı başarıyor. Birbirlerine kontrast oluşturan gri ve kırmızı tonların kullanıldığı 44 mm. Genişliğindeki yuvarlak gövdesi ve üzerinde tek bir kırmızı çizgi bulunan siyah timsah derisinden yapılmış kayışıyla son derece etkileyici bir görüntü arz eden Chrono Hawk Only tam bir koleksiyoner parçası; ancak aynı zamanda varlıklı ve spor görünümleri de bünyesinde birlikte sunabiliyor.

Girard-Perregaux bu saatiyle cesur bir adım atıyor. Markanın DNA’sındaki yaratıcılık, estetik mükemmellik ve kusursuz işçilik Chrono Hawk Only’de de kendini göstermeyi başarıyor.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın