Yol

Hızın Yeni Şekli: Porsche Bisiklet

Dünyanın en önemli otomobil üreticilerinden Porsche, Bike RS ve S ismini verdiği iki modelden oluşan Speed Of Sports ( Sporun Hızı ) koleksiyonu ile hayranlarının karşısında.

Yeni bisikletler, tasarımlarının ilhamını klasik Porsche 911’in yumuşak hatlarından alıyor. Alternatif ulaşım araçlarının başında gelen bisiklet, Porsche’un yetenekli tasarımcılarının elinde farklı bir boyut kazanıyor. Ünlü marka, bisikletleri için de, otomobillerinde olduğu gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıyor. Küçük, orta ve büyük olarak üç farklı boyutla piyasaya sürülen Magura hidrolik disk fren sistemli  bisikletler, her yaştan kullanıcı için rahat kullanım sunuyor.

Bike RS, 29 inç jantlı bir Racing Sport bisiklet. Performans amaçlı tasarlanan bu bisikletin şasisi, fren kolları, elcikleri ve selesi karbon fiberden üretilmiş. 20 kilogramdan biraz daha hafif olan RS, Shimano vites sistemine, custom pedallara ve siyah şasisini süsleyen ‘Elektrik Mavisi’ işlemelere sahip.

Bike S ise RS’ye göre biraz daha ağır bir model. Hidrolik preste şekilledirilmiş alüminyum şasi, karbon fiber maşalar ile daha dengeli bir sürüş sunuyor. S, iç göbek dişlisi ve Shimano vites sistemiyle yumuşak bir sürüşe sahip.

Bu özel bisikletlere Porsche yetkili satıcılarından veya Shop3.Porsche.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Check Also

Close