Gayrimenkul

The Residence Maldives – Huzurlu Bir Kaçamak

Maldivler, pırıl pırıl denizi, fotoğraf karesi güzelliğindeki plajları ve eşsiz doğasıyla tatilciler için her zaman cezbedici bir seçenek. Bu eşsiz coğrafyadaki yeni tatil mekanı The Residence Maldives, Maldivler’de bulabileceğiniz her şey ve daha fazlasını sunuyor.

Güney Maldiveler’deki Falhumaafushi adasında, 94 özel villadan oluşan The Residence Maldives, ada ülkenin ilk Clarins spa salonuna da ev sahipliği yapıyor. Villalarda özel hizmet veren görevliler,  misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamak için hazır bekliyorlar.

Yatağınıza kadar servis edilen kahvaltı, mercan kayalıkları arasında şnorkelle dalış, The Falhumma restoranda spesiyal ızgaralar ve güneş batarken sahilde kokteyl keyfi… The Residence Maldives’de, huzur dolu bir tatil için ihtiyacınız olan her şey düşünülmüş.

Bu linki tıklayarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

The Maldives has long been the top destination for those with a penchant for underwater adventures, freshly-prepared seafood and picturesque beaches. The newly-opened Residence Maldives fulfils all that and more.

Occupying the southern Maldivian island of Falhumaafushi atoll, the hideaway resort boasts 94 private villas and the island nation’s first The Spa by Clarins.

We suggest that you begin the day with a hearty breakfast served in bed – in-room private dining is available in all the villas. Spend the afternoon snorkelling amongst the resplendent coral reefs. When the sun sets, saunter along the shores with a cocktail in hand, and end the day with scrumptious grilled specialties at The Falhumma.

Click here for more information.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın