Yaşam

One & Only The Palm – Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Dubai, şüphesiz dünyanın lüks ve “savurganlık” merkezi. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bu şehirde birçok lüks konaklama seçeneği bulunsa da bunlardan biri diğerlerinden ayrılıyor: The One & Only, The Palm.

Dünyanın en muhteşem manzaralarından birine hakim olan bir yarımadada bulunan One&Only The Palm, modern Arap iç dekorasyonu ile tamamlanan Endülüs ve Mağribi tarzı mimarisiyle şehri ziyaret edenlere unutulmaz bir konaklama tecrübesi sunuyor. Kendisine ait bir özel plajı bulunan otel, Dubai Marina, Dubai Amerikan Üniversitesi ve Dubai Marina Alışveriş Merkezi’ne oldukça yakın. Golf tutkunları için otelin yakınlarında Emirates Golf Kulübü ve Montgomerie Golf Kulübü gibi iki önemli tesis bulunuyor. Otelde, modern tasarıma sahip, bahçe, havuz ve sahil manzaralı 90 oda ve süitin yanı sıra dört sahil villası yer alıyor.

One & Only The Palm otelde, menüleri Michelin yıldızlı şef Yannick Alléno tarafından hazırlanan üç restoran bulunuyor.

One-Only-The-Palm-8 One-Only-The-Palm-9 One-Only-The-Palm-10 One-Only-The-Palm-11 One-Only-The-Palm-2 One-Only-The-Palm-3 One-Only-The-Palm-4 One-Only-The-Palm-5 One-Only-The-Palm-6 One-Only-The-Palm-7

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın