Alışveriş

Oto Cycles’tan Modern Klasik Şehir Bisikletleri

Barcelona merkezli Oto Cycles, elektrik motora sahip harika klasik bisikletler üretiyor. Farklı modelleri bulunan bisikletlerin tümü tasarım ilhamını 1950’li yılların bisikletlerinden alıyor.

Oto Cycles’ın klasik bisiklet tasarımı ile modern teknolojiyi birleştiren tasarım çizgisi ile ortaya çıkan bisikletler gerçekten çok şık ve kullanışlı. Tamamen el yapımı olan bisikletler renk, tekerlek tarzı, sele, motor, akü ve aklınıza gelebilecek tüm parçalar, kullanıcıların arzularına göre kişileştirilebiliyor. Hafif alaşım çelik şasiye sahip olan bisikletlerin tümünde NCM akü ve arka göbek motoru standart. Pedal çevrilirken üretilen enerji ile çalışan LCD ekran ve karanlık havalarda yolu aydınlatmaya yarayan etkili LED ön far da bisikletin dikkat çekici donanımlarından.

oto-cycles-oto-electric-bikes-14 oto-cycles-oto-electric-bikes-15 oto-cycles-oto-electric-bikes-10 oto-cycles-oto-electric-bikes-11 Oto-Cycles-Oto-Electric-Bike-2 Oto-Cycles-Oto-Electric-Bike-1 Oto-Cycles-Oto-Electric-Bike-7 Oto-Cycles-Oto-Electric-Bike-6 Oto-Cycles-Oto-Electric-Bike-5 Oto-Cycles-Oto-Electric-Bike-5 (1) Oto-Cycles-Oto-Electric-Bike-4

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir