Yol

Rolls-Royce Wraith’in Yeni Fotoğrafı Yayımlandı

Rolls Royce, mart ayında düzenlenecek olan 2013 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtacağı yeni otomobili Wraith’in yeni bir görselini paylaştı. Dünyanın en prestijli otomobil markalarından biri olan Rolls Royce, bugüne kadar yeni otomobil hakkında, 1938 yılında üretilen klasik bir modelden aldığı isminden başka bir bilgi paylaşmış değil.

Yeni görselde sadece arka bölümünün silüeti görülebilen Wraith’in, Rolls Royce’un 108 yıllık geleneğinin biraz dışına çıkan, son derece güçlü ve yüksek performanslı bir otomobil olabileceği ileri sürülüyor. İngiliz otomobil üreticisinin geleneksel zarif ve oturaklı tarzı, lüks ve performansı bir arada sunan, bu otomobilde yerini biraz daha agresif bir kimliğe bırakabilir.

Rolls Royce’un CEO’su Torsten Müller-Ötvös, Rolls Royce Wraith’in Cenevre’de tanıtıldığında büyük bir ilgiyle karşılaşacağından emin. Müller-Ötvös, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ‘Wraith, cesur tasarımının yanısıra, tüm zamanların en güçlü ve en yüksek performanslı Rolls Royce’u olacak’ ifadelerine yer verdi.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Check Also

Close