Yol

Rough Crafts Harley Sportster Stealth Bullet

Winston Yeh liderliğindeki custom motosiklet üreticisi Rough Crafts son yıllarda motosiklet piyasasının en çok beğenilen isimlerinden biri konumuna geldi. Markanın son tasarımı da custom motosiklet tutkunlarını hayal kırıklığına uğratmıyor. Rough Crafts’ın AMD Dünya Şampiyonası’nı kazanan custom Harley Davidson Sportster’ının adı “Stealth Bullet”

Alçak oturma pozisyonlu motosiklette özel tasarın ön farr, sele, minimalist yaylı ön çatal, 21 inç Performance Machine ön lastik ve 18 inç arka lastik de dahil olmak üzere birçok özel tasarım parça bulunuyor. Arka maşa, kam kapakları ve özel tasarım gidon göze çarpan diğer detaylar. Stalth Bullet’ı Yeh’in diğer custom motosiklet tasarımlarından ayıran en önemli özelliği bu motosikletin kesinlikle şov amaçlı olarak üretilmiş olması.

Sublime-Harley-Sportster-Stealth-Bullet-by-Rough-Crafts-2 Sublime-Harley-Sportster-Stealth-Bullet-by-Rough-Crafts-3 Sublime-Harley-Sportster-Stealth-Bullet-by-Rough-Crafts-4 Sublime-Harley-Sportster-Stealth-Bullet-by-Rough-Crafts-5 Sublime-Harley-Sportster-Stealth-Bullet-by-Rough-Crafts-6

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Check Also

Close