Zaman

Shinola Wright Kardeşler’e Saygılarını Sunuyor

Shiona, ilk motorlu uçuşu gerçekleştiren Wright Kardeşler’in anısına tasarladığı ve Amerika tarihinin önemli mucitlerine, sanayi öncüleri ve yenilikçi beyinlerine saygılarını sunan Great American Series saat koleksiyonunun ilk üyesi olan Wright Brothers kol saatini piyasaya sürdü.

Shinola’nın Brakeman modelinin bir versiyonu olan yeni saat, markanın kendi üretimi olan Argonite 714 quartz hareket mekanizmasını kullanıyor. Paslanmaz çelik kasaya, safir kristal ön cama ve çikolata kahverengisi Horween deri kayışlara sahip olan saatin kadranında “The Wright Brothers” (Wright Kardeşler) damgası yer alıyor.

Herbiri sertifikalı saatler özel hediye kutusunun içerisinde deri kart cüzdanı, deri taşıma çantası ve Wright Kardeşler’in özel koleksiyonundan fotoğraflar içeren deri ciltli bir kitapçık ile birlite satışa  sunuluyor. Ayrıca, bu saati ya da Shinola’nın diğer sınırlı sayıda üretim saatlerinden birini satın alan müşteriler, etkinliklere, ürün önizleme programlarına ve üyelere özel müşteri hizmetlerine erişim sağlayan The Foundry adlı kulübene üye olabiliyorlar.

Shinola-Wright-Brothers-4

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın