Müzik

Sonus Faber: Adı ne olacak?

Yeni speaker’in adı ne olacak?

Dünyanın en saygın hoparlör firmalarından Sonus Faber, yıl içerisinde beğeniye sunacağı yeni ürününe Facebook üzerinden isim arıyor.Markanın resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Şu sıralar resmi Facebook sayfamızda oldukça zor ama aynı zamanda eğlenceli ve ilgi çekici bir hedef üstünde çalışıyoruz. 2012 yılında tamamlanacak yeni hoparlörümüz için sizden bir isim bulmanızı istedik.Tüm müzik severler için, tabii ki Sonus Faber geleneğini yansıtan, kurulumu ve kulanımı kolay bir hoparlör olacak.

Hoparlör dünyanın beğenisine sunulmak için bekliyor, ancak hala bir ismi yok.Bu sebeple sizi de bu sürece dahil etmeyi düşündük.Birçok kişi şimdiden, bizim için büyük değeri olan ve bize ilham veren, tarihi imalar, sanatsal ve kültürel etkiler barından ve tabii ki hayali isim önerileriyle Facebook’taki  ”Sonus Faber : Adı ne olacak?” anketimizde yer almaya başladı.

Cevaplarınız için beklemek zorunda kalmadık, şu ana kadar inanılmazdılar!

Bunun için size çok teşekkür ediyoruz, lütfen fikirlerinizi sunmaya devam edin: Son adı, sizinki olabilir!


What will the newest speaker be called?

Sonus Faber speakers are the world’s most respected ones. They areseeking the name of their new product through their official Facebook site;

Currently, on our official Facebook page, we are running an initiative, open to all and aimed at reaching a rather difficult, but at the same time fun and engaging, goal. We have asked you to help us find the name for our next speaker, which will be completed during 2012. It will be a speaker intented simply for all Music lovers, easy to use and set up in your listening environment but, of course, in the full tradition of Sonus faber.

The speaker is waiting to be presented to the world, but it still doesn’t have a name: for this reason we thought about including you in the process. Many have already begun participating in the online initiative “Sonus faber: what’s the name?” on Facebook, leaving us suggestions varying from names, historical references, artistic and cultural influences and of course immaginative creations, that are of great value and inspiration to us.

We haven’t had to wait for you responses and they have been amazing!

For this we thank you very much, and please continue to subit your ideas: the final name might just be yours!

 

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın