Gayrimenkul

Texas’ta Lüks ve Çağdaş Bir Residance

Görkemli görünümü, şık tasarımı ve içiliğiyle dikkatleri çeken, Dallas Havaalanı yakınlarındaki bu lüks villa yeni sahibini bekliyor. North Arlington, Texas’ta 2.63 dönümlük bir arazi üzerinde bulunan şık yapı, lüks emlak meraklıları ve yatırmcılar için iyi bir fırsat gibi görünüyor.

Villanın iç vedış cephesine beyaz renk hakimken mobilyalarda mor, mavi, kırmızı ve sarı gibi gösterişli renkler tercih edilmiş. Güçlü bir etki yaratan bu kombinasyon eve neşeli ve davetkar bir hava katıyor.

Evin çekici özellikleri arasında, ev sineması, spor salonu, şelaleli açık yüzme havuzu vemuhteşem manzarası da sayılabilir. İç ve dış mekan arasındaki sınır belirsizleştiren büyük pencereler, çevreki etkileyici manzara ile kesintisiz bir etkileşim halinda olmanızı sağlıyor.

Satış listesindeki bu muhteşem villa 1.975.000 dolara sizin olabilir.

Majestically dominating the lot that it sits on, this white contemporary residence is only a short drive away from the Dallas airport. It is set on a 2.63-acre lot in North Arlington, Texas, which is quite generous and very appealing forluxury hunters.

Bright white is the color that dominates the exterior, while the indoor spaces flaunt lovely splashes of color like purple, blue, red, and yellow. The effect is powerful, contributing to the overall cheerful and inviting ambiance of the house.

Among its most alluring features, there is the home theater, the gym, the outdoor swimming pool with waterfall, and the superb views. Large windows blur the borders between inside and outside spaces, encouraging an uninterrupted communication with the surroundings.

Currently on the market, this superb property can be yours for $1,975,000.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın