Marka

Valentino İnsancıl Değerlere Dair Bilincin Artması Adına Çalışıyor

İtalyan moda evi Valentino, Missoni, Maserati ve Bentley Motors gibi diğer lüks markalarıyla birlikte Cash & Rocket ile bir partnerlik ilişkisi içerisine giriyor. Markalar birlikte yürütecekleri kampanyalarla toplum genelinde insancıl değerlerin yükselmesi ve hayırseverlik kurumunun geliştirilmesi maksatlı çalışmalarda bulunacaklar.

Örneğin Valentino tasarımcılarından Maria Grazia Chiuri Haziran ayının 13 ve 16. Günleri arasında kırmızı bir Maserati Gran Cabrio ile French Riviera’dan aşağı doğru kızı Rachele ile birlikte direksiyon sallayacak. Bu dört günlük turda yetmiş katılımcıdan biri olarak kendi markasını temsil edecek. Lüks tüketim ürünleri yaratan firmalar sadece kuruluş değerlerinin birer sembolü olarak değil aynı zamanda yüksek gelir düzeyinden tüketici segmentine de hitap edebilmek maksadıyla bu aksiyonları gerçekleştiriyorlar.

“Lüks markaları için hayırseverlik işleri içerisinde olmak çok önemlidir” diyor Atelier, New York’un kıdemli başkan yardımcısı ve strateji müdürü Betsy Csatorday.

“Varlıklı tüketici segmentine dahil olan müşterilerimiz arasında yaptığımız araştırmaların gösterdiğine göre önemli bir yüzde için etik kurallar ve hayırseverlik işleri ile insancıl değerler üzerine yapılan çalışmalar bu kişilerin kendilerini hangi markayla ifade edecekleri noktasında büyük önem arz ediyor.” diyor Csatorday ve devam ediyor, “Çok zengin müşterilerimiz için ürünlerini tükettikleri markaların bu işlere dikkate şayan miktarda zaman ve enerji harcaması son derece belirleyici oluyor”.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın