Alışveriş

WLWC Timsah Derisi Kaplama Bisiklet

Kısaca WLWC olarak bilinen Fransız tasarım şirketi Watch Life With Curiosity, tüm zamanların en etkileyici bisikletlerinden birini üretti: Crocodile-Wrapped Fixed Gear Bike.

Her birinini tamamlanması 90 saatlik bir mesai alan sınırlı sayıda üretilecek olan bisiketletin alüminyum şasisi, gidonu, selesi, fren kolları ve pedalları 8 ile 10 yıl arasında bir süre dinlendirilmiş timsah derisi kaplama. Tek bir bisikletin kaplanmasında dört timsahın derisi kullanılıyor. Bisikletin deri kaplama olmayan bölümleri sade ve şık siyah boya ile tamamlanıyor.

Piyasada oldukça pahalı birçok farklı bisiklet bulunsa da Crocodile-Wrapped Fixed Gear Bike, fiyatını yalnızca kullanılan malzemeden alan birkaç modelden biri. Bisikletin satış fiyatı 14,500 euro.

wlwc-crocodile-wrapped-fixed-gear-bike-08 wlwc-crocodile-wrapped-fixed-gear-bike-02 wlwc-crocodile-wrapped-fixed-gear-bike-07 wlwc-crocodile-wrapped-fixed-gear-bike-06 wlwc-crocodile-wrapped-fixed-gear-bike-05 wlwc-crocodile-wrapped-fixed-gear-bike-04 wlwc-crocodile-wrapped-fixed-gear-bike-03

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın