Yol

Yeni Gallardo modeli Kasım 2012 den Lamborghini satıcılarında olacaktır

2012 Paris Motorshow Automobili Lamborghini  yeni tasarımı ile, tüm tarihinin en başarılı süper spor otomobilini sunuyor – hatta daha saldırgan ve daha aşırı: yeni Gallardo LP 560-4 ve LP 570-4 Edizione Tecnica. Yeni Gallardo LP 560-4 – sürekli dört tekerlek ile donatılmış olup Gallardo line-up, LP 570-4 Superleggera ve LP 570-4 Spyder Performante üst modelleri, daha gelişmiş Edizione Tecnica olarak da sunulacak. Gallardo ailesının diğer  modellerine göre şimdi açıkça ayırt edilir olmuştur.

 

Yeni Gallardo modeli Kasım 2012 den Lamborghini satıcılarında olacaktır

 

 

. Yaklaşık 13.000 adet zaten Sant’Agata Bolognese fabrikasında yapılmaktadır Yeni bir görünüm daha büyük hava girişleri, yeni 19-inç “Apollo cilalı” alaşım jantlar hazırlandı mat siyah boyalı ve cilalı gümüş hassas işlenmiş jantlar ile benzersizliği desteklendi

 

Aslında, Gallardo dört tekerlekten çekiş yanında, Coupe ve Spyder biçiminde iki tekerlekten çekişli Gallardo LP 550-2 hala mevcuttur. Onun purist arkadan çekişli ile, son derece aktif ve meşgul sürüş tarzını tercih sürücülere hitap ediyor. Gallardo LP 550-2 basit ve karmaşık olmayan şeklinde bir Lamborghini eşsiz tasarımı ve performansı sunuyor.

 

Not  : “Ad Personam” Lamborghini programı: Buna ek olarak, tüm yeni Gallardo modelleri seçkin ve tanınmış bir neredeyse sınırsız derecede özelleştirilebilir.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Check Also

Close