Yol

Yeni Porsche Cayenne GTS

Porsche,  24 nisanda Pekin’de düzenlenecek Uluslararası Otomobil Fuarı’nda ikinci nesil Cayenne GTS ‘i tanıtmak için hazırlanıyor. Yeni Cayenne, Cayenne S’ e göre 20 hp daha güçlü ve sürüş yüksekliği 20 mm hada alçak.

.

.

Cayenne ‘in tanıtıma hazırlanan son modeli 420 beygirlik V8 motora sahip. 8 vitesli yeni Cayenne, ‘Auto Start Stop’ fonksiyonlu Tiptronic S vites sistemine sahip. Özel dizayn motoru ve vites sistemi sayesinde 260 km/s maksimum hıza sahip ve sıfırdan 100 km hıza 5.4 saniyede ulaşıyor.

Yeni Cayenne’nin, çıkıntılı çamurlukları, daha geniş tekerlek aralıkları ve Cayenne Turbo’da da kullanılan ön kaput ve şeriti göze çarpan detaylar. 20 inçlik RS Spyder lastikleri ve çift çıkışlı mat siyah spor egzos ise standart. Yeni modelle birlikte 2 yeni renk seçeneği de sunuluyor; metalik peridot ve parlak kırmızı.

Aracın içinde dikkati çeken ayarlanabilir spor koltuklar. Motor bloğuna bağlı kanallar, motorun Porsche’ye özgün sesini kabine kadar taşıyor. Geliştirilmiş performansı daha net görebilmeniz için Cayenne’de ilk defa Sport Chrono paketi kullanılmış.

2013 model Cayenne GTS , ağustos ayından itibaren satışa sunulacak.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın