Yol

Yeni Smart ForTwo BoConcept Edition

Otomobil dünyasında ortak çalışmalara sıklıkla rastlıyoruz. Ünlü otomobil markaları saat üreticilerinden mobilya tasarımcılarına kadar birçok farklı alandan farklı firmalarla, sınırlı sayıda üretim özel modeller tasarlamak amacıyla işbirliklerine gidebiliyorlar.

Bu kez karşımızda Smart ve Danimarkalı iç tasarım şirketi BoConcept’in özel çalışmasının ürünü olan yeni şehir otomobili var. Smart ForTwo BoConcept Edition adı verilen otomobil, mat kristal beyaz gövde rengi, gövde rengiyle uyumlu mat kahverengi hatlar ve aynalarda ve jantlarda dikkat çeken limon sarısı detaylarla dikkat çekiyor.

Otomobin iç tasarımı son derece modern. Koltuklar, gösterge paneli ve kapı panelleri, limon sarısı ve gri işlemeli tütün kahverengisi deri kaplama. Siyah kadife paspaslarda ve koltuklarda yer alan BoConcept logosu da son derece şık ve dikkat çekici.

Smart BoConcept’in kaputunun altında 84 beygir gücündeki turboşarjlı motor yer alıyor. Özel Smart’ta ayrıca Alman tuning ve performans şirketi Brabus imzası taşıyan özel tasarım süspansiyon, egzoz sistemi, ön spoyler, yan etekler ve özel alaşım jantlar bulunuyor.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın