Okyanus

1950 Berlin III BMW Speedboat Açık Artırmada

Alman performans mühendisliği ve lüks bir araya geldiğinde aklınıza gelecek ilk isimlerden biri kuşkusuz ki BMW olacaktır. Ürettiği lüks ve birbirinden etkileyici otomobillerle tanınan BWM bir zamanlar özel bir sürat teknesi de üretmişti.

Son derece nadide bir sürat teknesi olan ve kökleri 1950’li yıllara kadar uzanan Berlin III BMW Speedboat, Bonhams’ın 11 ekim tarihinde Belçika’nın Knokke-Le-Zoute şehrinde düzenlenecek olan Zoute Grand Prix Rallisi ve Zoute-Concours d’Elegance organizasyonları dahilinde yapılacak açık artırmada satışa sunulacak. Yalnızca 1,000 adet kadar üretilen ve günümüzde çok az örneği kalan sürat teknesinin heyecanlı bir açık artırmanın sonucunda 350,000 dolar civarında bir ücretle yeni sahibini bulması bekleniyor.

Similar Articles
JetSurf Motorlu Sörf TahtasıVitters Shipyard’dan Muhteşem Bir Yelkenli: AglaiaDietrich Mateschitz’in Yeni Su OyuncağıCodecasa Hull F75’i Suya İndirdiRoy Stewart’tan 1.3 Milyon Dolarlık Sörf TahtasıPredator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın