AlışverişCrowns Choice

2018 Kışında Sahte Kürk Modası

2016 yılında başlayan sahte kürk modası, bu kış da etkisini sürdürüyor. Fendi, Gucci, Versace gibi pek çok marka bu kış içinde sahte kürkten oluşan pek çok parçayla müşteriyle buluşuyor.

Sahte kürkte bu sene en dikkat çekici renkler, yavru ağzı, krem rengi, kahve tonları, kırmızı, fuşya.  Ayrıca çizgili ve desenli sahte kürkler bazı marka tarafından çok seviliyor.

Atkı ve çantaların üzerinde sıklıkla karşılaşacağımız sahte kürkler, hem kuş kadar hafif hem de çok ısıtıcı. Özellikle deri bir pantolon ya da eteğin üzerine seçilebilecek tüylü bir kazakla, çok meşhur bir trendi yakalamış olacaksınız. Ayrıca gece çıkarken seçtiğiniz elbisenin üzerine kürk detaylı bir parça alırsanız, gecenin en şık kadınlarından biri olarak gösterileceksiniz.

Marchesa’nın elbiseleri, Christopher Kane’in tüy detaylı etek ve ayakkabıları, Marni’nin tüy detaylı desenli elbiseleri, AliceOlivia’nın mini etekleri, hatta Alexander McQueen’in boyunlukları ile Ugg’ın tüy detaylı montları bu senenin en iddialı parçaları arasında yer bulacak.

Sahte kürk en çok skinny jeanlerle kombinlendiğinde dikkat çekici olacak. Berelerde sahte kürk kullanılması ise sizi cool bir kız havasına sokacak. Sahte kürkten kalpaklar, kürk ponponlu bereler ve peluş çantalar da en trend kış ürünleri arasında yer alacak. Ayrıca kürkten bir kaban yerine, ince kürk detaylı montlar kullanılacak. İnce kürk şeritli montlar, günlük stilinizi daha da şık bir hale dönüştürecek.

Sahte kürk alırken de bazı şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Örneğin sahte kürkün yumuşak olması, ne kadar kaliteli olduğunu ifade ediyor. Ayrıca dayanıklılık da çok önemli. Deforme olmaya çok müsait bir tarz olan sahte kürklerinizin tüy bırakmadığından emin olmalısınız. Sahte kürk alırken,  içindeki  malzemelerin neler olduğuna ve nasıl temizlenmesi gerektiğinde de dikkat etmek gerekiyor.

Similar Articles
MODASI 40 YILDIR GEÇMEYENLERJarre Technologies AeroBull iPhone HoparlörüJ.P. Tod’s Sartorial CollectionOto Cycles’tan Modern Klasik Şehir BisikletleriHarrys of London’dan Dünyanın En “Özel” ÇoraplarıDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın