AlışverişCrowns Choice

2018 Kışının Trendi: İnci

Bu kış, hanımlar inci detaylarla kendilerini Kraliyet ailesinin üyelerinden biri gibi hissedecek. Sebebi ise 2018 yılının özellikle kış aylarında, sıklıkla kıyafetlerde göreceğimiz bu detaylar olacak.

1900’lü yıllarda sadece soylularda bulunan bu ikonik detay, popülaritesini 1950’lerde iyice artırmıştı. Önümüzdeki kış aylarında ise nereye baksak inci göreceğimizden emin olabilirsiniz.

Bir Rönesans dönemi takısı olan ve zarafeti yansıtan inci, imitasyonlarının çıkması ve fiyatlarının herkesin ulaşabileceği bir orana düşürülmesiyle birlikte daha da popüler bir hale geldi. Bu sezon pek çok modacı, koleksiyonlarını hazırlarken, bu eşsiz detayı göz ardı etmedi.

Genellikle hanımların elbiselerini tamamlayıcı bir takı olarak bildiğimiz inciyi, bu sezon kazaklarda, gömleklerde, bluzlarda, pantolonlarda, jeanlerde ve hatta ayakkabılarda bile görmek mümkün.

Ayrıca Casual bir kıyafeti daha dikkat çekici kılmak için incili bir çantayla kombinleyerek bir zarafet abidesine dönüşebilirsiniz. Ancak eğer kıyafetinizde inci kullanıyorsanız, aksesuar olarak tercih etmemeniz daha modern bir görüntü elde etmenize sebep olur. Diğer türlü inciyi abartarak bu zarif parçayı rüküşleştirme yoluna doğru büyük bir adım atmış olursunuz.

Bu sezon incinin kullanıldığı en popüler parçalardan biri de Blazer ceketler. Siz de evdeki herhangi bir blazer ceketinize inci işleyebilir ve trendi takip eden bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda hem şık, hem feminen ve hem de maskülen bir tarza sahip olursunuz.

Önümüzdeki sezon incili detayla birçok parçayı özellikle Guccci’de görebilirsiniz. Ayrıca Machka, Zara ve Twist gibi mağazalarda da inci detaylı aksesuar ve ayakkabılara rastlayabilirsiniz.

Eğer mağazalara para harcamak istemiyor ve evdeki kıyafetlerinizi modernize etmek istiyorsanız yapanız gereken çok basit; Aldığınız rengarenk incileri kıyafetlerinize dikmek!

Geç kalmayın ve 2018’e girerken bu trendi yakalayın.

Similar Articles
2018 Kışının Trendi Rengarenk Kazaklar2018 Kışında Sahte Kürk ModasıMODASI 40 YILDIR GEÇMEYENLERJarre Technologies AeroBull iPhone HoparlörüJ.P. Tod’s Sartorial CollectionDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın