AlışverişCrowns Choice

2018 Kışının Trendi Rengarenk Kazaklar

Havalar soğudu. Yazdan kalma kıyafetler artık yerini kışlıklar, kazaklar aldı. Kışın soğuk havalarında sıcacık kalmak isteyenler kazaklarını bir bir giymeye başladı. Yeni alışverişe çıkacaklar içinse birkaç müjdeli haberimiz var.

Bu sene neredeyse tüm mağazalarda renkli renkli kazaklar bulabilirsiniz. En sporundan en şıkına farklı modeldeki kazaklar bu sene rengarenk olacak. Kışın gri havası sizin kazaklarınızla renklenecek.

Siyah, beyaz ya da gri giyinmeyi sevenlerdenseniz bu sene sizin için pek farklı bir seçenek bulunmuyor. Bu sene genellikle siyah, beyaz ve gri kazaklar incilerle süslenmiş ya da oldukça sade şekilde müşteriyle buluşuyor.

Sezonun en moda renkleriyse sizlere yaz mevsimini hatırlatacak. Kırmızı, lila, turuncu ve lacivert bu sene en sık karşılaşacağınız kazak renkleri arasında olacak. Ancak bu renklerin bir özelliği de canlı olmaları. Yani kazaklarınız klasik kırmızı renk değil de canlı kımızı, canlı lila, canlı turuncu ya da canlı bir lacivert olacak.

Kış geldiğinde sokaklarda görmeye alışık olduğumuzu o gri ve kasvetli hava bu sene kendini gökkuşağından seçilen bu güzel renklere bırakacak. Bu renklerle kışın içimiz açılacak.

Ayrıca bu sene kış kombinlerinde de farklılık gözlenecek. Üzerinize lila bir kazak giydiyseniz altına koyu bir renk giyme modası ortadan kalacak. Lila kazağınızın altına giyeceğiniz pembe bir etekle kombininizi tamamlayabileceksiniz.

Bu moda renkler birbirleriyle de kombinlenebilecek. Yani lacivert bir kazağı kırmızı bir pantolonla kombinlemek çok moda bir davranış olacak.

Kazaklarınız bu sene sıradan bir şekilde karşınıza çıkmayacak. Renkli kazaklarınız ponponlarla, püsküllerle süslenecek. Ayrıca beli açık, uzun ya da simetrik kazaklar da meraklılarıyla buluşacak. Yani anlaşılan o ki bu kış sokaklarda renkli ve şık kazaklar gözlerimize çarpacak.

Similar Articles
2018 Kışında Sahte Kürk ModasıMODASI 40 YILDIR GEÇMEYENLERJarre Technologies AeroBull iPhone HoparlörüJ.P. Tod’s Sartorial CollectionOto Cycles’tan Modern Klasik Şehir BisikletleriDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın