BrandnewsYol

2019 Model Volkswagen Jetta Hakkında Bilmeniz Gereken 8 Şey

40’ıncı yaşını kutlayan Volkswagen Jetta’nın 2019 modelinde oldukça şık ve büyük bir güncelleme yapıldı. İşte o güncellemeler ve 2019 Model Jetta hakkında merak edilenler…

1.Golf’le hemen hemen aynı mimariye sahip olan Jetta, dış görünümünde eğimli bir arka tavan çizgisi ve keskin ön ızgarasıyla bakışları üzerine topluyor.

2.2019 model Jetta’nın kokpiti arabanın daha çok şoförler için özel bir araba olduğu imajını yansıtıyor. Aracın merkezi sürücü koltuğuna doğru orantılı olarak açılandırılmış. Ayrıca Jetta’nın bu modelinde kişiye özel seçenekler de oldukça fazla. Bu seçenekler arasında görüntülü radyo istasyonu, sürücü koltuğu konumu ve iç ortam aydınlatmasının renginin bile belirli bir anahtarlıktan kontrol edilmesi gibi özellikler bulunuyor.

3.Jetta’nın bu modelinde ileri çarpışma uyarısı, kör nokta izleme ve acil durum frenleme özelliklerine yer veriliyor.  Ayrıca panoramik sunroof, 10 inç dijital kokpit, yağmur silecekleri ve daha fazlası gibi seçeneklerle yaklaşık 28.000 dolara kadar aracın fiyatı yükselebiliyor.

4.Jetta’nın Volkswagen için ayrı bir önemi de bulunuyor. Bu otomobil markanın güvenini yeniden inşa etmek için 6 yıllık bir garanti süresiyle satılıyor. Eğer bu süre içerisinde araç satılırsa garanti bir sonraki araç sahibine de devrediliyor.

5.Eğer siz ilk kez bir Jetta kullanıcı olacaksanız sakın tedirgin olmayın. Çünkü Volkwagen taraıfndan Jetta’nın 8 devirli otomatik vites modelleri için bir kullanım kitabı da bulunuyor.

6.2019 modele Jetta’da yakıt ekonomisinde de bir sıçrama yaşanıyor. Yeni tasarımın düşük sürtünme katsayısı ve ızgarasındaki aktif panjurlar sayesinde daha ekonomik yakıt harcaması yapılıyor.

7.Jetta’nın bu modelinde de yine en üst düzey ses seçeneği için Beats by Dre ile yeni bir ortaklık içinde hareket edilmiş. Bu ses sistemiyle stepne yuvasına yerleştirilmiş bir subwoofer dahil olmak üzere yedi hoparlörde 400 watt  dağıtılıyor.

8.Aracın satış fiyatı 18.545 dolardan başlıyor.

 

 

Similar Articles
İlhamını Motor Sesinden Alan Saat: Seven Friday P3B Racing Team ModelsAstronomi Tutkunlarına Özel: Bovet Recital 22 Grand Recital PlanetariumPanerai Radiomir 3 Days Acciaio Pam720 & Pam7212018'de Sabırsızlıkla Beklenilen 5 Muhteşem ArabaRobert Downey Jr'ın Yeni Gözdesi: Greubel Forsey GMT Tourbillon
Show More

Related Articles