BrandnewsYol

Meydan Okuyan Bir Seri: Jaguar XJ XJL Portfolio  

 

Jaguar XJ XJL Portfolio, ABD’de üretilmiştir. Sade tasarımı ve güçlü performansıyla dikkat çeken otomobil modellerinden biridir. Ekstra uzunluk sağlayan ve ilk bakışta zengin bir havaya sahip olan bu model, deri ve abanoz ahşap döşemesi ile iç tasarımında da adeta bu özelliğinin altını çizmektedir.

Jaguar XJ XJL Portfolio klasik ve modern tasarımın unsurlarını bir arada bulundurmaktadır.

Ön koltuklarda, gerçekten lüks sayılabilecek masaj özelliği vardır. Ön ve arka koltuklar yüksek kaliteli, deri, kendiliğinden ısıtması ve havalandırma özelliği bulunan yapıdadır. Arka koltuktaki yolcuların hareket alanı da oldukça yeterlidir.

Jaguar XJ XJL Portfolio, sürüş sırasında oldukça sportif bir his verir. Süper şarjlı V6, büyük Jaguar’ı hareket ettirmede iyi bir iş çıkarmaktadır.

XJL, iyi bir süspansiyon ile çok iyi bir performans sergilemektedir. Bu da sürücüye tüm yol koşullarında keyifli bir yolculuk sunar. Bu arabayı yoğun bir trafikte kullanırken bile keyif alırsınız.

Bu arabanın gerçek boyutunu park edene veya dar alanlarda manevra yapana kadar fark etmezsiniz. Kamera sistemi ile park etme özelliği bulunan arabanın dışını ve çevresini gözlemleyebilme şansına sahip olursunuz.

Jaguar XJ XJL Portfolio uzun mesafe yolculuklarda da size oldukça keyifli bir seyahat sağlar.

Rekabetçi, sade ve net bir mekanizmaya sahip olan bu model, Jaguar modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biridir.

 

Similar Articles
Predator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik Yolculuk1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonUçan Taksi Cora Test Uçuşlarına BaşladıDünyanın En Pahalı ve Lüks Özel JetleriDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles