GuideHotel

Avustralya’da Açılacak Yeni Lüks Oteller

Avustralya’da turizm için önemli etkiler sağlayacak yeni otellerin açılış tarihleri duyuruldu. Bu oteller arasında Adina Apartment Hotel, The Calile Hotel, Emporium Hotel South Bank gibi oteller yer alıyor.

Temmuz ve Eylül aylarında TFE Hotels tarafından yönetilen Adina Apartment Hotel ve The Calile Hotel hizmete girecek.

Dokuz süit ve iki premier süiti dahil olmak üzere 175 konuk odası olan  The Calile’nin lobi bar, havuz başı restoran ve 500 kişi kapasiteli büyük bir balo salonu da dahil olmak üzere çok sayıda restoran, bar ve etkinlik alanı olacak.

Adina ise, 24 saat açık resepsiyon, fitness merkezi ve havuz hizmetleriyle 220 odayla konuklarını ağırlayacak. Otelde ayrıca George Street’te halka açık bir restoran ve bar da bulunacak.

Southpoint’te bulunan Emporium Hotel South Bank da, Temmuz ayında açılacak oteller arasında yer alıyor.

Bu lüks otelde 143 süit, birinci sınıf yiyecek ve içecek seçenekleri ile dikkat çekiyor. Yaklaşık 75 metrelik sonsuzluk havuzu bulunan otel, Brisbane Nehri, şehir ve ötesine bakan bir bara da sahip olacak.

1 Haziran’da açılacak olan W Brisbane ise Brisbane Kongre ve Sergi Merkezi’ne en yakın beş yıldızlı otel olacak.

Otelde 312 konuk odası ve 450 kişi kapasiteli 6,500 metrekarelik Büyük Salon bulunacak. Bu salon ayrıca 150 kişi kapasiteli etkinlikler için üç ayrı alana ayrılabilme özelliğine sahip olacak.

Westin Brisbane  ise 2018’in sonlarına doğru açılacak. Marriott International’ın bünyesinde olan The Westin Brisbane Otel’inin yeri Four Points by Sheraton Otelinin tam karşısında olacak. Westin Brisbane’de 286 konuk odası ve yaklaşık 7,180 metrekarelik toplantı ve etkinlik alanının yanı sıra 24 saat açık bir iş merkezi bulunacak.

Similar Articles
Ulusal Sanat Müzesi'nde Çin'deki Sanat Ürünleri SergileniyorÇin Tarihine Görsel Bir Bakış: Çin Ulusal MüzesiÇin'in Hafızalarda Yer Eden 9 Tasarım OteliÇin Kültürünün En Önemli Yansıması: Nanjing MüzesiChongqing Three Gorges Müzesi Hakkında BilinmeyenlerMançu Devleti İmparatorluk Sarayı MüzesiJinsha Sit Alanı MüzesiWashington'un En İyi 11 Hamburger RestoranıDuffy Londra'dan Çok Amaçlı Minimalist Barınak  Giusterna Plajı'nın Dönüm Noktası: Capo Grande Kulesi
Show More

Related Articles