AlışverişCrowns Choice

Bvlgari’den Pratik Sırt Çantası  

Serpenti Forever deri çantasıyla kadınları adeta büyüleyen Bvlgari’den dışarı çıkarken hayatı kolaylaştıran yeni bir sırt çantası modeli geldi.

Günlük yaşantıda genişliği ve rahat kullanımıyla ‘hayat kurtarıcı’ özelliklere sahip olan sırt çantalarına lüks bir yorum getiren Bvlgari, canlı renkler kullanarak hazırladığı bu modellerle çanta tutkunlarının aklını başından alacak gibi görünüyor.

Moda tutkunu şehirli kadınların adeta vazgeçilmezi haline gelecek olan bu pratik sırt çantaları Bvulgari tarafından yaratıcı bir yorum ve sunumla müşteriyle buluşuyor. Bu ultra şık ve kullanışlı olan sırt çantasının kapitone dana derisi kaplı olan gövde yapısı oldukça biçimli ve hacimli. Kapağı katlanabilir olan sırt çantası, Serpenti yılanbaşı aksesuarıyla kapatılıyor. Böylece orjinal Serpenti Forever modeline de bir selam gönderiliyor.

Aslına bakılırsa yılan teması markanın da bir imzası. Ayrıca çantanın dana derisi askıları hafif altın zincirleri ile bütünleşiyor. Bu bütünlük de minik yılan başı figürüyle çantayı Bvlgarileştiriyor.

Genellikle cesur boyutlara sahip olan Bvlgari, bu rafine deriye uyguladığı yumuşak üç boyutlu dokusunu yaratan matelassé işçiliğiyle geometrik bir hava kazanıyor.

Serpenti Forever sırt çantasının kapağındaki altıgen yılan pulu benzeri kapitone ise ana gövdedeki zikzak kapitone ile zarif bir kontrast uyumu sergiliyor.

Titizlikle çalışılan Serpenti Forever sırt çantasının özenle hazırlanan, ahenkli ve dengeli desen kombinasyonu oldukça cazibeli bir havaya hakim. Ayrıca kolay kullanım sunan kreasyona zengin doku katıyor.

Zarif dokusuyla duyulara hitap eden çanta, günlük aktivitelerinizin mükemmel aksesuarı olma yolunda ilerliyor. Bu çantadan beyaz, kırmızı ve siyah renkte üretiliyor.

 

Similar Articles
Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan EserleriŞehirlerin Sıradışı Heykelleri ve Buluşma NoktalarıJennneffer Lopez'le Guess Jeans'e Gelen İlkbaharDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve Diğerleri
Show More

Related Articles