Zaman

A. LANGE & SÖHNE’nin yeni sponsorluğu, CONCORSO D’ELEGANZA VILLA D’ESTE

Sakson saat markası A. Lange & Söhne 25-27 Mayıs 2012’de Lake Como sahilinde yer alan Cernobbio’da  düzenlenecek olan Concorso d’Eleganza Villa d’Este, dünya otomobil güzellik yarışmasına ilk kez sponsor olacak.


Concorso d’Eleganza Villa d’Este kendi sınıfının en geleneksel ve elegan yarışması olarak kabul edilir.

1929’da başlayan bu etkinlik zaman içinde gelişti ve 1990’larda canlılık kazanmasıyla yüksel kalite ve tarihi araç tutkunları için önemli bir hale geldi. Klasiklerin yanı sıra, özelikle tasarımın ve şıklığın üzerine yoğunlaşılmasıyla, yeni araç prototipleri de ödüllere layık görüldü.

Değerlendirme sürecinde estetiklik kriterinin yanında araçların tarihsel önemi de dikkate alınır. Lake Como’yu çevreleyen lüks otel Villa d’Este bu etkinliği gerçekleştirmek için mükemmel bir alan.

Yarışmanın en önemli ödülü olan “Best of Show” kategorisin kazanını curvette serisinin tek örneği olan LANGE 1 TIME ZONE ile ödüllendirilecek. Hunter kasa fırçalanmış parlak kasa olan saat, bu etkinlik için özel tasarım işlemelerle süslenmiş. The Central European Time (CET) bölgesi, saati üzerindeki halka etrafında simgelenmiştir.

Bilet bilgileri için bu linki kullanabilirsiniz.

For the first time, the Saxon watch brand A. Lange & Söhne is to sponsor the Concorso d’Eleganza Villa d’Este, a worldwide beauty contest for classic automobiles, to take place from 25 to 27 May 2012 in Cernobbio on the shores of Lake Como.

The Concorso d’Eleganza is considered to be the most traditional and elegant competition of its kind.

Founded in 1929, the event has evolved since its revival in the 1990s to become the most important event for connoisseurs of high-quality historic cars. Besides the classics, prototypes of new vehicles are also awarded prizes, with a particular focus on design and elegance. Besides the aesthetic criteria, the historical significance of the vehicles also plays a major role in the evaluation process. Bordering Lake Como, the Villa d’Este luxury hotel is the exclusive setting for the event.

You may use this link for ticketing.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın