Müzik

Abyss AB-1266 Kulaklıklar

New York merkezli JPS Labs firması tarafından üretilen bu kulaklık kuzu derisi kulak pedleri ve kendi taşınabilir amfisiyle geliyor. Alüminyumdan yapılma kulaklık hafif fakat sağlam bir his veriyor. Ayrıca yüksek ve orta frekanslarda tatmin edici sonuç vermesi için özel olarak bu kulaklık için üretilmiş bir güç çevirici cihazın bünyesine dahil edilmiş. Rezonansı kontrol altına almak için düşük karbonlu çelikten imal edilmiş bir ön saptırıcı da cihaza eklenmiş.

Kulaklığın uzun süre kullanımda dinleyici yormaması için de her şey düşünülmüş, genişliği ayarlanabiliyor ve kuzu derisi kulak pedleri kafayı yormuyor. Kulaklığın ağırlı 660 gram. Bu onu ağır kulaklıklar arasına koysa da üründen alınan sesin kalitesi ağırlığını gölgede bırakmaya yetiyor. Abyss’in fiyatı ise 5495 $ olarak belirlenmiş.

 

Similar Articles
Dünyanın En Pahalı Gitarı: Fender Standard Series StratocasterEn Pahalı Müzik CD'siThe Beatles Açık ArtırmadaElvis Presley'in ilk orijinal plağı That's All Right (Mama) yeniden satışa çıkıyorJohn Lennon’un Gitarı Açık ArtırmadaWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın