BrandnewsYol

Altın Kaplama Lamborghini Countach  

1970’lerde doğanlar için Lamborghini Countach’ın olmadığı bir dünyayı hayal etmek imkânsız olurdu. Çünkü o dönemi yaşayan araba tutkunları Lamborghini Countach modeliyle muhakkak karşılaşmıştır. O dönem Ferrari ile karşılaştırılan bu model basit ve sade görünümüyle içinde bulunduğu ortama asil bir hava katmaktadır. Üstelik sizi de çevresine yansıttığı o havanın içerisine çekiveriyor.

Otomobillerde gümüş tonlu metalik kaplamalar yaklaşık olarak 1980’lerde ortaya çıktı ve çıktığı o günden beri de otomobil meraklılarının dikkatini çekmeyi başardı. Lamborghini Countach ise, tamamı altın kaplama ile tasarlanmış bir modeldir.

Piyasa fiyatı yaklaşık olarak 575,000 dolar olan bu model ile ayaklarınız yerden kesilecek ve hayal dünyanızı yeniden canlanacaktır.

Lamborghini Countach sizi daha karanlık ama keyifli bir dünyanın içine sokup çıkartmayı başarıyor. Uzun yıllardan beri tüm otomobil listelerinde efsanevi otomobil modelleri arasında olan Lamborghini Countach, sizi düşlerin ötesine götürecek.

Genellikle nadir bulunan bir model olan Lamborghini Countach, özellikle Lamborghini modellerini seven ve arayanlar için önemlidir. Çünkü dış tarafı özel kaplamalı olan bu model, aynı zamanda iç tasarımı ile de oldukça dikkat çekmektedir.

Lamborghini otomobil modellerinin en çok nostalji yaşatacak parçası olan Lamborghini Countach modeli, geçmiş ile günümüzü bir arada buluşturan nadide bir araçtır. Eğer kendinizi 70’ler ya da 80’lerde görmek istiyorsanız, bunu Lamborghini Countach  ile hissedebilmeniz mümkündür.

Eğer hiçbir sınırlama olmadan yolunuza, yaşamınıza devam etmek istiyorsanız Lamborghini Countach ile önünüzdeki tüm engelleri aşabilirsiniz.

 

Similar Articles
Sokakların Rengine Bürünen Otomobil: Aston Martin V12 Vantage SYolların En Karizmatik Otomobili: Aston Martin Rapide SYeşilin En Dikkat Çekici Tonu: 2017 Mercedes-Benz AMG GT RGeleceğin Arabası: Lamborghini Aventador RoadsterMeydan Okuyan Bir Seri: Jaguar XJ XJL Portfolio  Dünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles