Eğitim

Amerika’nın En Çok Okunan 100 Çocuk Kitabı: Pooh Köşesindeki Ev

Bu kitap meşhur seri Winnie the Pooh’tan karakterleri barındırıyor. Onlar da kitap boyunca en iyi yaptıkları şeyi, minik okurları büyülemeyi başarıyorlar.

A.A. Milne çocuk edebiyatındaki en akılda kalıcı hikayeleri ve karakterleri yaratmayı başarmış. BU kitapta Winnie the Pooh hikayelerinin sesli kitap versiyonları da yer alıyor. “Biz Çok Ufakken” adlı hikaye örneğin minik bebeklerin zihinlerini doldurup onları keyiflendirecek manasız tekerlemelerle dolu. Hikayenin anlatıcısı aynı zamanda gerçek ve hayali arkadaşlardan da bahsediyor öykülerinde, bunlar da şüphesiz çocukların ufak yüreklerini sımsıcak yapacak. “Şimdi Altı Yaşındayız” adlı öykü de küçük bir çocuğun kafa karışıklıklarını yansıtabilen bir öykü olmuş. Anlatıcının sesi bu hikayede yumuşak ve kırılgan bir yapıya bürünüyor.

Pooh Köşesindeki Ev sevimli ayıcık Winnie the Pooh’un ve onun çılgın dostu Tigger’ın birçok macerasıyla dopdolu bir iş. Çocuklar bu hikayeleri dinlemekten muazzam bir keyif duyacak. Anlatıcının olgun ses tonu anlatıya rahatlatıcı bir his de katmayı başarıyor. Çocuğunuz bu hikayeleri dinlemekten büyük keyif alacak, bu kesin!

Similar Articles
Amerika’nın En Çok Okunan 100 Çocuk Kitabı: Gülümse!Amerika’nın En Çok Okunan 100 Çocuk Kitabı: Yaşayan Güneş IşığıAmerika’nın En Çok Okunan 100 Çocuk Kitabı: Kötü BaşlangıçAmerika’nın En Çok Okunan 100 Çocuk Kitabı: Umut Hasadı: Cesar Chavez'in ÖyküsüAmerika’nın En Çok Okunan 100 Çocuk Kitabı: Sevgili JunoWürzburg Üniversitesi Hakkında Genel Bilgi ve Alman ÜniversiteleriTübingen Üniversitesi Hakkında Genel BilgiSttutgart Üniversitesi Hakkında Genel BilgiSiegen Üniversitesi Hakkında Genel BilgilerSalzburg Üniversitesi Hakkında Genel Bilgi
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın