Alışveriş

Andrea Ponti’den ‘Tank’ Gibi iPad Kılıfı

Tablet bilgisayarlarının çizilmesi ya da düşüp zarar görmesi her iPad sahibinin büyük korkusudur. Bu durumun farkında olan Andrea Ponti, Apple tablet bilgisayarlar için sağlam ve bir o kadar ilginç bir kılıf tasarladı. Adının da hakkını veren Tank Case, alüminyumdan üretilmiş, bu da kılıfın son derece hafif ve sağlam olmasını sağlıyor.

275 gram ağırlığındaki kılıfın ABS  tokası bulunuyor. Ön taraftaki alüminyum kapak kolayca arka taraf doğru çevirilebiliyor ve dokunmatik ekranın kullanımı açısından herhangi bir problem çıkarmıyor. Arka kapakta polimerik membran çizgiler mevcut. Ön kapak da düşmelere ve çarpmalara karşı ekstra dayanıklı.

100 dolarlık kılıf, iPad’lerde farklı şekillerde kullanılabiliyor. Dokunmatik ekranın kolay kullanımı için açılı bir şekilde yerleştirilebiliyor. Yatay şekilde konumlandırılması da özellikle görüntülü konuşmalarda büyük kolaylık sağlıyor. Bir şeyler okumak ya da internette sörf yapmak istendiğinde de kapağı arka tarafa doğru kıvıra biliyorsunuz. Bu özellik arka bölümde yer alan kamera için de ekstra güvenlik sağlıyor.

Tags
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın