News

Armani/Casa Çin’deki İlk Rezidans Projesini Açıkladı

Giorgio Armani’nin iç tasarım stüdyosu Armani/Casa, Çin’deki ilk lüks rezidans projesini uzak doğunun yükselen lüks pazarının en önemli şehirlerinden Chengdu’da hayata geçireceğini açıkladı. ‘L’Art Residance’ adı verilen projenin 2016 yılının sonlarına doğru tamamlanması bekleniyor.

Şehrin en lüks semtlerinden biri olan Jinjiang’da yer alacak olan L’Art Residance 222 metre yüksekliğindeki 65 katlı 2 gökdelenden oluşacak. Moda devinin tasarım kolu, projenin tasarımı ve geliştirilmesi için Çin merkezli Mind Group ile ortak çalışacak.

Armani/Casa, Roma, Dubai ve İstanbul projelerinin ardından geçtiğimiz aylarda Manila’da da Century Spire adlı yeni bir projeye imza atmıştı.

 

Similar Articles
The Sutton Place Hotels Offers $500,000 Valentine’s Day PackageRimowa 2013 Salsa Olive Green Bavul KoleksiyonuNissan Eyes Up Google Glass With 3EHanebrink All-Terrain Electric BikeMorphsuits’ten Dünyanın En Pahalı Cadılar Bayramı KostümüTop 25 best amusement parks for kids - Lotte World, South KoreaDubai Police Force Gifts Itself a McLaren MP4-12CHarley Sportster Stealth Bullet by Rough CraftsNissan BladeGlider ConceptThe Mercedes the Sea: Arrow460 Granturismo
Show More

Related Articles

Leave a Reply