Okyanus

Asya’nın En İyisi: Majesty 135

Geçtiğimiz yıl suya indirilen Majesty 135 şimdiden Gulf Craft’ın en popüler tasarımlarından biri konumuna gelmiş durumda. Birleşik Arap Emirlikleri merkezli lüks yat ve fiberglas tekne üreticisi Gulf Craft’ın göz alıcı tasarımı Çin’in Hainan Adası’nda yer alan Sanya kentinde düzenlenen 2013 Asia Boating Awards töreninde ‘Asya’da İnşa Edilen En İyi Yat’ ödülünün sahibi oldu.

Üstün teknolojiyle donatılan ve mükemmel yakıt verimliliği sunan Majestic 135’te MTU 12V 4000 M94 motora sahip. Hem açık alanlarında hem kapalı alanlarında birçok eğlence ve dinlence bölümü bulunan  yat misafirlerine unutulmayacak bir deniz tecrübesi yaşatıyor. Daha önce Fransız Rivierası ve Orta Doğu açıklarında denize açılan Majesty 135 bugünlerde ödül töreni için gittiği Çin’de bulunuyor.

Similar Articles
Petrus II by BenettiFincantieri YatlarıÇin’in En Büyük Süper Yatı: IllusionGorilla Yat Konsepti Bir Orta Bahçeye SahipYüzen Ada: "Project Utopia"Predator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın