Zaman

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver White Ceramic

Daha önce üç başarılı Royal Oak Offshore Diver modeli üreten İsviçreli saat üreticisi Audemars Piguet, AP Royal Oak Offshore Diver serisine eklediği yeni saatini SIHH 2014’te tanıttı. Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver White Ceramic, serideki diğer saatlerde kullanılan seramikten daha sert bir malzeme olan beyaz ‘süper seramik’ten üretiliyor.

Saatin karakteristik özelliklerinin değişmediği göze çarpıyor. Royal Oak Offshore Diver White Ceramic, iki yıl önce piyasaya sürülen siyah seramik muadili ile aynı tasarıma sahip. 42mm çapında ve 13.9 mm kalınlığında bir kasaya sahip olan saatte, serinin diğer saatlerinde de karşımıza çıkan iç çerçeve ayarlayıcı, safir ön cam ve titanyum arka kapak bulunuyor. Saatin beyaz kasası, kayışları ve kadranı, kadrandaki mavi detaylarla süsleniyor. Royal Oak Offshore Diver White Ceramic’in kalbinde, diğer tüm Diver saatlerinde ve Royal Oak 15300 ve 15400 gibi modellerde de kullanılan calibre 3120 hareket mekanizması yer alıyor.

Royal Oak Offshore Diver White Ceramic, Audemars Piquet mağazalarında 23,900 dolarlık etiketle lüks saat tutkunlarını bekliyor.

the-audemars-piquet-offshore-diver-white-ceramic-2 the-audemars-piquet-offshore-diver-white-ceramic-3 the-audemars-piquet-offshore-diver-white-ceramic-5

Similar Articles
The Watch Galleri ve Hublot’tan Ortak ÇalışmaOmega Speedmaster Mark IIRomain Jerome Orbital SkylabVOID V03MJaeger-LeCoutre “Gizli Randevu”Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i Oldu
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın