Müzik

Bang & Olufsen’den Beolab 14

Bang & Olufsen hem kaliteli hem de yüksek performanslı ses sistemleri üretimi konusunda alanında bilinen güçlü bir marka. Aynı zamanda markanın tasarladığı ürünlerin ultra modern dizaynları da firmayı öne çıkarak unsurlardan biri. Şimdi de Bang & Olufsen’deki bu harika insanlar yepyeni ve meraklıların ağızlarının sularını akıtacak son ürünleri BeoLab 14 ile karşımıza çıktılar.

Bang & Olufsen ailesinin bu son üyesi kablosuz bir ses sistemi. Silindir biçimde dizayn edilmiş 280 watt’lık ve sekiz inç’lik bas sürücüsüne sahip bir subwoofer’ı olan sistem beş adet hoparlörle destekleniyor. Alüminyum kasaya sahip hoparlörler 140 watt gücünde ve 2.5 inç’lik aktif tize sahipler.

BeoLab 14’ün 4.1 versiyonu Bang & Olufsen TV setine sahip olanlar için satışa sunulmuş durumda. 5.1’lik versiyonu ise bir başka markanın TV setine sahip olanlara hitap ediyor. 1 Haziran’dan itibaren markanın mağazalarında satışa sunulmuş olan ürün 4.1 versiyonu 3995 $, 5.1 versiyonu ise 4395 $’lık fiyat etiketine sahip.

Similar Articles
MB & F imzalı Rhodium BirdfishEric Clapton’ın Sınırlı Üretim Gitar Koleksiyonu SatıştaTarihi Ruhlman Piyano SatıştaSteinway & Sons’tan Altın Kaplama Piyanoİngiliz Rock Grubu Queen'in 40. Yıl Kutlamaları İçin Üretilmiş Hediye KutusuWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın