Gayrimenkul

Özel Tasarım Tepe Evi

Bu lüks tepe evi, Kaliforniya Beverly Hills’te!

 “Summit House” ismiyle tanıtılan lüks ev, “Whipple Russell Architects” mimarlık ofisi tarafından tasarlanıp inşa edildi.

Whipple Russell Mimarlık, Amerikalı bir diplomatın oğlu olan Marc Whipple önderliğinde, 1985’ten beri mimarlık hizmeti veren seçkin bir kuruluş.

Ev, doku, materyal ve desenlerin uyumuyla harika bir bütün oluşturuyor. Modernizm ve 3 boyutlu görünen sanatsal parçalardan oluşan ev, güneş enerjisinden kapsamlı şekilde faydalanabilme, gri suyu arıtma ve ses yalıtımı konusunda  kolaylık sağlıyor.

Bir Los Angeles firması olan Whipple Russel’in tasarladığı akıllı ev ayrıca bilgisayar sistemi üzerinden kontrol, eğlence birimleri gibi özelliklere sahip.

Bowling alanının olduğu alt kat, havuzdaki suyunu gösteren bir su altı manzarası sunuyor.

Küçük bir tepe üzerinde konumlandırılmış olan lüks ev, cam panelleri, transparan özellikleri ve konfor sağlayan mobilyalarıyla ailenize ve size kaliteli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

 

Similar Articles
İstanbul Galata'ya İlk Lüks Otel ProjesiSingapur'daki En Pahalı EvAmerika'daki En Pahalı Satılık EvDünyanın En Pahalı EviTexas'ta Lüks Evler: Villa AscosaFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábricaEn Sevilen Yıldız Çiftlerin Göz Kamaştıran Evleri ve DekorasyonlarıMeghan Markle ve Prens Harry'nin Yeni Evi Hakkında BilinmeyenlerBruce Willis New York'taki Evi İçin 18 Milyon Dolar İstiyorMichelangelo'nun Villası Yeniden Satışta
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın