BrandnewsGayrimenkul

Bir Zamanlar Rock Hudson’a Ait Olan Muhteşem Manzaralı Bungalow

Hollywood’un efsane aktörü Rock Hudson bir zamanlar Hollywood Tepeleri’nde yer alan bu muhteşem bungalov evde yaşıyordu.

Gözlerden uzak olan bu evin neden bu kadar muhteşem olduğunu anlamaksa hiç zor değil.

1950 yılında mimar Ralph Bowerman tarafından inşa edilen ev klasik bir ‘post and beam’ tarzında tasarıma sahip. Bu orta modernlikteki yapı, açık bir kat planı ve içeriyle dışarıyı birleştiren cam duvarlarla inşa edilmiş.

Geniş bir oturma ve yemek odası olan evde havadar bir mutfak ve terasa açılan bir yatak odası bulunmaktadır.

Evin cam duvarları gündüzleri güneş ışığını geceleri ise gökyüzünün manzarasını görebilmek için muhteşem bir biçimde tasarlanmıştır. Ayrıca evin bu özelliği dışarıyla bütünleşilmiş bir his yaratmaktadır.

Evin iç tasarımı kadar bahçe kısmı da oldukça dinlendirici bir havaya sahiptir. Muhteşem bir peyzaj manzarası olan evin bahçesinde geniş bir teras bulunmaktadır. Terasta bulunan havuzun başında bir dinlenme alanı mevcuttur. Ayrıca burada bir de geniş yemek masası vardır.

Terasın bir diğer köşesine ise köşeli bir koltuk ve sehpa yerleştirilmiştir. Burası da muhteşem manzara eşliğinde dinlenilebilecek köşelerden biridir.

Ayrıca tuğlalarla örülü bir zemini olan ayrı bir köşede ise öğlenleri tatlı bir uyku uyunabilecek bir hamak bulunmaktadır.

Terastaki tüm bu dinleme alanları Coldwater Kanyonu’nun en güzel manzarasını görmektedir.

1010 metrekarelik bir alana yayılmış olan bu evin değeri 1.1 milyon dolardır.

Rock Hudson’ın ölümünün ardından satılan evin şuan ki sahibi Pitch Perfect’in ünlü yönetmeni Jason Moore’dur.

 

 

 

 

 

Similar Articles
Bir Gayrimenkul Yıldızı: Leonardo DiCaprioBir Heykeltıraş Dokunuşuyla Reyes HouseAmerika'da Satılık Olan En Eski 15 Lüks EvDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi
Show More

Related Articles