Okyanus

Black Edition 360 Jet-Ski – Dünyanın En Hızlısı

Superyacht Tendersand Toys, süper yat dünyası için özel olarak ürettiği hızlı ve güçlü jet-ski’sini piyasaya sürdü. Yeni model, kişisel kullanım için yüksek performanslı ve fazla bir çaba gerektirmeden profesyoneller gibi kullanılabilen su oyuncakları üreten markanın geleneğini sürdürüyor.

Akılcı tasarımıyla harika bir yol tutuşa sahip olan Black Edition 360’nin 130 km/s maksimum hızı ile dünyanın ticari olarak temin edilebilen en hızlı jet-ski’si olduğu belirtiliyor. Bu küçük ‘canavar’ sıfırdan 130 km/s hıza yalnızca 3 saniyede ulaşabiliyor.

İngiliz şirket 158 Performance tarafından üretilen Black Edition 360’ın üretiminin yalnızca 100 adetle sınırlı olması dünyanın en hızlı jet-ski’sinin değerini arttırıyor. Black Editon 360 20,00 sterlinlik etiketle satışa sunuluyor.

jet-1jet-2

Similar Articles
1950 Berlin III BMW Speedboat Açık ArtırmadaJetSurf Motorlu Sörf TahtasıVitters Shipyard’dan Muhteşem Bir Yelkenli: AglaiaDietrich Mateschitz’in Yeni Su OyuncağıCodecasa Hull F75’i Suya İndirdiPredator 74 ile Mavi Derinliklerde Panoramik YolculukGüneş Enerjisiyle Çalışan Çevre Dostu Yat: AquilaSeabob Cayago F7 Sualtı Jet SkiSuyun Üstünde Bir Kılıç Balığı: Katreen Yelkenli YatYüzen Restoran Aqua Pod
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın