Yol

BMW M4’e Duke Dynamics Makyajı

2014 BMW M4 henüz kısa bir süre önce piyasaya sürülmüş olabilir ama Vancourver, Kanada merkezli satış sonrası hizmet ve tuning uzmanı Duke Dynamics, BMW’nin yeni spor otomobili için hazırladığı özel paketin ilk görsellerini paylaştı bile.

Marius Dumitracu tarafından tasarlanan  MD4 paketi, üç parçalı karbon fiber ön dudak spoylerli ön tamponuyla dikkat çekiyor. Pakette ayrıca havalandırmalı ön kaput, karbon fiber yan etekler ve genişletilmiş tekerlek yuvaları bulunuyor. Bütün bu değişikliklerle otomobil çok daha agresif bir havaya bürünüyor.

Paket, sadece otomobilin dış hatlarını kapsıyor. BMW M4’ün kaputunun altında yer alan 550 Nm tork ve 431 beygir gücü üreten 3 litre biturbo motorda herhangi bir değişiklik yapılmıyor. Duke Design’ın hazırladığı bu özel paket, temmuz ayında düzenlenecek olan 2014 Bimmerfest’te resmi olarak tanıtılacak.

Similar Articles
2015 Lincoln NavigatorDubai’nin Yeni Polis Arabası McLaren MP-4-12C50. Yıla Özel: Shelby Cobra 289 FIA 50th Anniversary EditionWeineck Cobra 780 CUI Limited EditionLexus RC F Coupe Detroit’te Görücüye ÇıktıDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceDeğeri Hiçbir Zaman Değişmeyen Otomobil: Porsche 356A SpeedsterLamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound  
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın