Müzik

Bose AE2w Bluetooth Kulaklık

Eğer dünyaca ünlü kulaklık üreticisinin QC15 ya da QC3 gibi modellerinden memnun kaldıysanız, şimdiki haberimiz ilginizi çekecektir. Bose, yeni kulaklıkları AE2w Bluetooth ile karşımızda. Bose logosunun bulunduğu kulaklıkların yalnızca 250 dolarlık bir fiyatla satışa sunulması da oldukça ilginç.

Bose’nin ilk ve tek kablosuz kulaklığı olan AE2w, kullanıcılarına müzik dinlerken, film izlerken önemli bir özgürlük sunuyor. Yeni kulaklıklar sayesinde film izlerken kahvenize rahatlıkla uzanabilir, telefonunuza cevap verebilir ya da çalışma masanızda önemli notlar alabilirsiniz.

Kulaklıkların bluetooth bağlantısı çıkarılabiliyor. Çıkarılabilen bölümde ses ayarları ve çok fonksiyonlu bir düğme yer alırken bu cihaz USB bağlatısıyla şarj edilebiliyor. Stand by modunda 200 saat kalabilen kulaklıkların şarjı aktif kullanımda 7 saat kadar dayanıyor. 

Similar Articles
TechDAS Air Force One PikapMB&F ve Reuge’den Müzik MakinesiHublot ve Monster’dan Inspiration Hublot KulaklıklarGoldmund'dan Tasarım Klasiği HoparlörlerAdsum Detonator HoparlörlerWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın