Müzik

Bowers & Wilkins 805 Maserati Edition Speakers

İngiliz hoparlör üreticisi Bower & Wilkins, otomobil üreticisi Maserati ile ortak bir çalışma yürüterek ilhamını İtalyan otomotiv devinin ürettiği birbiriden etkileyici süper otomobillerden alan şık ve yüksek performanslı bir hoparlör tasarladı.

Akağaç kasaya sahip olan yeni hoparlör ön ve üst bölümündeki deri  kaplamalarla dikkat çekiyor. Hoparlörün ayağı da gövdesi gibi akağaçtan ve üzerinde Maserati’nin kurulduğu yıl olan 1926’dan beri gururla taşıdığı Maserati Trident logosu yer alıyor. Kristal temizliğinde bir ses çıkışına sahip ve son derece güç bir hoparlör olan 805 Maserati Edition şık oldukları kadar modern ve kullanışlı.

Yaz sonunda satışa sunulması beklenen hoparlörün yanı sıra iki markanın ortak çalışmasının ürünü olan P5 Maserati Edition kulaklıklar da 2013 yılının sonlarına doğru tanıtılacak.

Bowers-Wilkins-805-Maserati-Edition-speakers-2Bowers-Wilkins-805-Maserati-Edition-speakers-3

Similar Articles
Dünyanın En Pahalı Penasını Timber Tones ÜretiyorBang & Olufsen’den Beolab 14MB & F imzalı Rhodium BirdfishEric Clapton’ın Sınırlı Üretim Gitar Koleksiyonu SatıştaTarihi Ruhlman Piyano SatıştaWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın