Müzik

Bowers & Wilkins CM10 Hoparlör

Eğer müziğe ve müzik zevkinize iPhone kulaklıklarından ya da küçük hoparlörlerden dinlemek istemeyecek kadar değer veriyorsanız, ünlü ses sistemi ve hoparlör üreticisi Bowers & Wilknis’in CM adını verdiği serinin en son üyesi yeni hoparlörü CM10’a bir göz atmalısınız.

CM10, CM serisinin tiz hoparlörü üst bölümde bulunan ilk üyesi. Bu konfigürasyon daha önce markanın 800 Series Diamond hoparlörlerinde kullanılıyordu. Bu özellik sayesinde hoparlörlerden daha doğal ve hacimli bir ses alınabiliyor.

Ahşap kaplama, Afrika gül ağacı kaplama ve parlak siyah boyalı gövde seçenekleriyle satışa sunulan hoparlörlerin çiftinin fiyatı 4,000 dolar.

bowers-wilkins-cm10-speakers1-bowers-wilkins-cm10-speakers_3

Similar Articles
Forbes’un En Çok Kazanan DJ’ler Listesinde Zirve Calvin Harris’inStash Paslanmaz Çelik Bas GitarSwarovski Kaplama iWave Crystal KulaklıklarBowers & Wilkins 805 Maserati Edition SpeakersDünyanın En Pahalı Penasını Timber Tones ÜretiyorWhaletone Royal Dijital PiyanoXOXX Besteci Dijital Müzik Kutusu'yla Müzik Yaratmaya Hazır OlunPrizm Akıllı Müzik ÇalarSony'den Yüksek Güçlü Ses SitemleriNomad Dijital Müzik Enstrümanı
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın