Zaman

Breguet Classique Tourbillon Extra-Thin Automatic 5377

Tourbillon hareket mekanizmasının yaratıcısı İsviçreli ünlü saat üreticisi Breguet, SIHH ve BaselWorld 2014 organizasyonlarından önce yeni saati Classique Tourbillon Extra-Thin Automatic 5377’yi tanıttı.

42mm çapındaki 18 ayar kırmızı altın ve platin kasa seçenekleriyle satışa sunulan 5377 Extra-Thin, 7mm kalınlığıyla dünyanın en ince tourbillon’u. Breguet’nin yetenekli saat ustaları böylesine küçük bir hareket mekanizmasını yaratırken güç rezervinden ve verimlilikten ödün vermemek amacıyla çift ​​yönlü platin sargılı rotoru hareket mekanizmasının uç bölümüne yerleştirmiş. Breguet Classique Tourbillon Extra-Thin’in kalbinde 90 saatlik güç rezervine sahip olan Kalibre 581DR, kendinden kurmalı, ekstra-ince, tourbillon hareket mekanizması yer alıyor.

Tasarımı zarif deri kayışlarla ve üç iğneli tokayla tamamlanan Classique Tourbillon Extra-Thin her koleksiyonda bulunması gereken eşsiz bir parça. 

5377-tourbillon-extra-thin_3 5377-tourbillon-extra-thin_4

Similar Articles
Louis Moinet Astrolabe TourbillonIWC Portofino Hand-Wound Big DateIWC Ingenieur Constant-Force TourbillonOkyanustan İlham Alıyor: TechnoMarine AquaSphereDünyanın En İnce Mekanik Saati: Piaget Altiplano 900PDünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet Serisi1930'lardan Gelen Mavi Bir Rüya: Breitling Navitimer 8 B01Bulgari'nin Özel Modeli : Bulgari Octo Finissimo Minute Repeater CarbonOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateMüzayedenin En Pahalı Saati Paul Newman’ın Rolex’i Oldu
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın