BrandnewsGayrimenkul

Bruce Willis New York’taki Evi İçin 18 Milyon Dolar İstiyor

Amerikalı ünlü aktör Bruce Willes ailesiyle birlikte üç yıldır yaşadıkları New York’ta dubleks evlerini 18 Milyon dolara satışa çıkardı. Evin satışındaki en büyük neden New York’taki bu evlerinde  az vakit geçiriyor olmaları.

Upper West Side’da yer alan ev önceki sahipleri tarafından iki dairenin birleştirilmesiyle ortaya çıkan bir dubleks. 6 yatak odası ve 3 salonu bulunan bu ev 46 metrelik bir Central Park manzarasına sahip.

Güneşi direk alan, çok aydınlık ve havadar olan bu dubleks dairede, her odada bulunan krem ​​duvarlar ve parke zemin dikkati çekiyor. 1912 yılında inşa edilmiş olan bu binada pencereler dönemi yansıtır şekilde tasarlanmış. İçerisinde aynı zaman da bir yemek masasının bulunduğu sade bir mutfak, özel rafları olan bir kütüphane, soyunma odası ve suit banyolu bir suit odası olan evde büyük bir de çamaşır odasına yer veriliyor.

2015 yılında 17 milyon dolara aldığı 1828 metre kare olan bu dubleks evin fuayesinde, her biri Gotham semtinin manzarasını gören büyük pencereler bulunuyor. Mutfağı granitten yapılmış olan evde mutfak dolaplarıysa zeytin yeşili krom detaylarla kaplanmıştır. New York’ta havalı yemek partileri için tasarlanan bir de yemek odası bulunmaktadır.

Yatak odası süslü ahşap zemin ve duvarda dahili dolapların olduğu bir biçimde tasarlanan evde sinema odası ise büyük arkadaş grubu toplantıları için idealdir. Evdeki bir oda da Willis ailesinin çocukları için tasarlanmıştır. Bu odada tüm aile üyeleri bir araya gelerek güzel vakit geçirmektedir. Banyolardan birinde buharlı duş vardır ve parkın manzarasına bakan muteşem bir küvet bulunmaktadır.

Ünlü aktörün daha önce de New York’un dönüm noktalarından biri olan Eldorado’da bir evi bulunuyordu.

Similar Articles
Michelangelo'nun Villası Yeniden SatıştaManhattan'ın One57 Penthouse'u Rekor Fiyatla Michael Dell'in OlduJennifer Aniston'ın Beverly Hills'teki Muhteşem EviLüks Evlerde Muhteşem Tatil FırsatıOrijinali Bozulmamış Modern Bir İkon: Submariner DateDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Pahalı Saatleri: Audemars Piguet SerisiDünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceFabrikadan Dönüşen Bir Ev : La fábrica
Show More

Related Articles