Crowns ChoiceMarka

Calvin Klein’ın Yeni Kampanyasında Solange da Yer Alıyor

Geçen sonbahar iç giyim ve jean kampanyası “Our Family” i lanse eden Calvin Klein’ın aile ve birliği yücelten mesajları, ünlü söz yazarı ve görsel sanatçı Solange ve çeşitli müzisyen aileler tarafından sunuldu.

Kampanya kapsamında Calvin Klein denim ve iç giyim için kamera karşısına geçen Solange’ye aralarında Kelela, Dev Hynes, Caroline Polachek ve Adam Bainbridge of Kindness’ın yer aldığı sanatçı aileleri eşlik etti.

Nesiller ve müzik zevkleri arasında köprü oluşturan bu sanatçılar, “Our family” kampanyasıyla birlik mesajı verdi.

Calvin Klein da kampanyayla ilgili bir resmi duyuru yayınladı. Duyuruda kampanyanın aile bağlarını ortaya koydu belirtildi. Kampanyanın birbirine bağlanmak ve insanları birleştiren şeyleri kutlamak için, içine doğulan ailelere ilham vermelerini sağlayabilecek farklı yolları göz önüne çıkardığı anlatıldı.

Bu kampanyayla aynı markanın 2014 yılında lanse ettiği “#MyCalvins” kampanyasına erişebilmesi için çalışmalar yürütülüyor.

Calvin Klein’ın bu kampanyası dijital ekipleri ile on iki ülkeden destek alıyor. Ayrıca çeşitli yüksek etkili outdoor pazarlarının da etkisinden yararlanıyor.

Ünlü sanatçı Solange tarafından tasarlanan denim ve iç giyim modelleri,  mağazalarda ve çevrimiçi olarak satışa sunulmaya başlandı.

Markanın kampanyayı İlkbahar 2018 boyunca daha fazla inisiyatif üzerinden geliştirmeye devam edeceği söyleniyor.

Similar Articles
Benetton İlkbahar-Yaz Koleksiyonu İçin Oliviero Toscani ile Çalışıyor2018 Fendi'ye İyi GeldiDeWitt Academia Endless Drive'a İlk BakışHem Yaratıcı Hem Lüks HediyelerSevgiliniz İçin 7 Lüks Hediye ÖnerisiDünyanın En Pahalı Güneş Gözlükleri: Cartier, Chopard ve DiğerleriBvlgari'den Pratik Sırt Çantası  Dünyanın En Pahalı Ayakkabı Markası: Stuart WeitzmanTasarımda Yeni Trend: Beton Ev ObjeleriHollandalı Sanatçı Stephan Brusche'ün Muzdan Eserleri
Show More

Related Articles