Yol

Cayenne’e Hofele Design Makyajı

Hofele Design tarafından üretilen ve ikinci nesil bütün Porsche Cayenneler için uygun olan bu kit, Cayenne sahiplerini memnun etmek için tasarlanmış.

Yeni Cayster GT 670 stil paketi,  genişletilmiş tekerlek kemerleri, yeni ön tampon, arka difüzör, kaputun üstüne yerleştirilmiş bir  ”güç kubbesi” ve karbon fiber hava girişlerinden oluşuyor. Dört çıkışlı egzos sistemi ve otomobili 40mm kadar alçaltan otomotik süspansiyon sistemi, kitin dikkat çeken ayrıntılarından.

 Cayster GT 670 stil paketinin 20 ve 22 inçlik iki alaşım jant seçeneği bulunuyor. Değişim sadece dış görünüşte değil, kaputun altında da bazı değişikliklere gidilmiş.

Cayenne 3.0 V6 TDI, 55 bg ve 74 lb-ft daha fazla tork üretiyor. Bu da aracın, 296 beygir gücü ve 479 lb-ft tork ürettiği anlamına geliyor.

Lüks aracın iç tasarımı da, çift renkli StarLight deri koltuklarıyla ve koltuk başlıklarındaki işlemelerle oldukça ilgi dikkat çekici. 

This kit was built to fit any second generation Porsche Cayenne, and make their customers really happy with the purchase.

The new Cayster GT 670 styling package was created by Hofele Design, and it includes extended wheel arches, a new front bumper, a rear diffuser, plus a “power dome” hood and carbon fiber air intakes.

You can order 20- or 22-inch alloys, and the package is only complete with the four tailpipe exhaust system, and the electronic suspension module that lowers the SUV by 40mm at less than 46 mph. Under-the-hood changes are also part of the deal.

The Cayenne 3.0 TDI V6 can put out 55 more hp and 74 extra lb-ft of torque, meaning that the new figures are 296 hp and 479 lb-ft of torque. For the Cayenne S Hybrid, an increase of 100 hp and 116 lb-ft of torque will result in a new total of 474 hp and 543 lb-ft of maximum torque.

The interior of your luxe SUV will also get a little attention, meaning that it will features two-tone StarLight leather seats with quilted details and the tuner’s logos on the headrests.

Similar Articles
Süper otomobil üreticilerinin süper bisikletleriYamaha ve Hermes'ten Muhteşem İşbirliğiHibrit Konsept Imperia GTEnzo Trike - Çocuklar İçinDMC DB-X KonseptDünyanın En Lüks Arabaları Dünyanın En Lüks, En Pahalı ve En Hızlı Spor Arabaları Serisi: Ferrari EfsanesiŞehrin Vahşi Kaplanı: Lamborghini Murcielago Lp640 Roadster VersaceDeğeri Hiçbir Zaman Değişmeyen Otomobil: Porsche 356A SpeedsterLamborghini LP700-4 Aventador Coupe Sound  
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın